بازیکنان پرسپولیس قهرمان به جهان آمده اند، تافته جدا بافته نیستیم

به گزارش تور استانبول، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی درخصوص آخرین شرایط بازیکنان این تیم بعد از آغاز دور جدید تمرینات توضیحاتی را در خصوص تیمش به سایت باشگاه ارائه کرد و به اظهار نظر در خصوص مخالفت بعضی تیم ها با ادامه رقابت های لیگ برتر پرداخت.

بازیکنان پرسپولیس قهرمان به جهان آمده اند، تافته جدا بافته نیستیم

انتظار نداشتم اوضاع بازیکنان خوب باشد

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط بازیکنان این تیم پس از پشت سر گذاشتن دوران تعطیلی تمرینات و بازی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: واقعاً هفتاد روز خیلی سخت را گذراندیم. برای فوتبالی ها خیلی سخت بود این دوران را سپری کنیم. برای من به شخصه خیلی سخت بود. به هر صورت خوشبختانه تصمیم خوبی برای فوتبال گرفته شد که تمرینات و مسابقات ادامه پیدا کند. به نظرم یک تصمیم شجاعانه گرفته شد و علی رغم همه فشارهایی که وجود داشت و خیلی ها دوست نداشتند، بنابر شرایط خودشان لیگ ادامه پیدا کند، تمرینات ما آغاز شد و از بازیکنان یک تست آمادگی جسمانی گرفتیم. شرایط بچه ها بد نیست و بعد از این مدت انتظار اینکه اوضاع خوبی داشته باشند، انتظار درستی نیست. به نظرم با انجام تمرینات اختصاصی و داشتن بازی های تدارکاتی یک ماه فرصت خوبی برای آغاز مسابقات است.

نگرانی ندارم چون بازیکنانم قهرمان به جهان آمده اند

وی اضافه نمود: برای بازیکنان نگرانی ندارم چون با نفراتی کار می کنیم که ذهنیت خیلی قوی و قهرمانی دارند.این بازیکنان قهرمان به جهان آمده اند. در چند ماه گذشته یکسری مسائل از جمله مسائل اقتصادی بود که خوشبختانه با کوشش اعضای هیات مدیره به خصوص آقای رسول پناه بخش عمده ای حل شد. فکر می کنم تیم از نظر اقتصادی به یک ثبات خوب رسیده و جلساتی که با تیم داشتیم همه اذعان داشتند که این مسائل در حال رفع شدن است و بدهی هایی که در فیفا داریم به زودی حل خواهد شد. نگرانی خاصی وجود ندارد به جز مسائل بهداشتی که برای مرتفع شدن آن هر روز محل تمرین ضدعفونی شده و بچه ها چک می شوند. هر هفته از بازیکنان تست کرونا می گیریم و جا دارد از کادر پزشکی تیم در کنار تدارکات و ماساژورها که فضای تمرین را به خوبی آماده می نمایند تا بچه ها در یک فضای پاک کار نمایند.

تافته جدا بافته از جامعه نیستیم

سرمربی سرخپوشان درباره درخواست بعضی باشگاهها برای تعطیلی ادامه بازی های لیگ برتر فصل جاری تاکید نمود: مساله ای که الان در رسانه ها می بینیم این است که همه مشاغل و حرفه ها باز شده است. حتی رستوران ها و دیگر مجامع عمومی باز شدند تا مردم به کارشان برسند. اگر فوتبال را بخواهند تعطیل نمایند تصمیم درستی نیست. در هر صورت ما تافته جدا بافته از جامعه و اجتماع نیستیم و ما فوتبالی ها باید در این جامعه حضور پیدا کنیم. مساله مهم این است که شغل ما فوتبال است و خود من به شخصه کار دیگری ندارم. اگر قرار است فوتبال را تعطیل نمایند واقعاً چه زمانی می خواهند آغاز نمایند؟ آیا باید منتظر واکسن کرونا باشیم که معلوم نیست چه موقع می آید. یک سال دیگر یا هشت ماه دیگر. به هرحال همه اقشار جامعه ما این مشکل را دارند و باید با این مساله کنار بیاییم، با رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل ها که برای همه اعضا مهم است.

بدترین تصمیم ممکن تعطیلی فوتبال است

گل محمدی اذعان داشت: یک گلایه و صحبت با فدراسیون و فدراسیون پزشکی ورزشی داریم و این است که قبل از انجام تست ها یکسری تیم ها تمرین خودشان را آغاز کردند. یک مساله ای که خیلی به شناسایی افراد مبتلا یاری نموده این است که فوتبال آغاز شد. خیلی از این افرادی که معین شده مبتلا به این ویروس هستند اگر تست نمی دادند پنهان می ماندند و امکان سرایت در خانواده خودشان بود. درخواستم از همه فوتبالی ها نه به خاطر اینکه در صدر جدول هستیم این است که فوتبال نباید تعطیل گردد. تمام مخارج ما از فوتبال تامین می گردد و اگر فوتبال تعطیل گردد هم مربیان و هم فوتبالیست ها ضرر خواهند کرد. این بدترین تصمیم ممکن است که بخواهند فوتبال را تعطیل نمایند. این اتفاق بیفتد چه موقع لیگ را آغاز نمایند.

90 درصد بازیکنان می مانند

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چه تعداد از بازیکنان فعلی را برای فصل آینده حفظ خواهند کرد تاکید نمود: بخشی از تصمیم گیری برای ماندن دست خود بازیکن است به جهت قراردادی که دارد. ممکن است قراردادش تمام شده باشد و یا اینکه بندی در قرارداد دارد که اگر بخواهد می تواند جدا گردد. به هر صورت هرچقدر ما برای ماندن آنها کوشش کنیم فایده ای ندارد. با این حال با صحبتی که در باشگاه داشتم تاکید بر این بود که حداقل 90 درصد تیم باید حفظ گردد تا استخوان بندی و شاکله پابرجا بماند. یکسری بازیکنان مثل بیرانوند و استوکس و یکی دو نفر دیگر می فرایند اما بیشتر بازیکنان با ما هستند و به باشگاه اعلام شده که احتیاج داریم و باید تمدید گردد. برنامه ما این است که قبل از آغاز تمرینات با بازیکنانی که در این تیم زحمت کشیدند و مورد قبول هستند، قراردادشان تمدید و بتوانیم به قراردادشان از نظر سالی و فصلی اضافه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1027

به "بازیکنان پرسپولیس قهرمان به جهان آمده اند، تافته جدا بافته نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان پرسپولیس قهرمان به جهان آمده اند، تافته جدا بافته نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید