استارت دوباره امیدهای فوتسال ایران، سرانجام قهر یک روزه صانعی!

به گزارش تور استانبول، سرمربی تیم ملی زیر 20 سال ایران بعد از تهدید به استعفا، فهرست جدید تیم ملی را برای تشکیل مجدد اردو اعلام کرد.

استارت دوباره امیدهای فوتسال ایران، سرانجام قهر یک روزه صانعی!

به گزارش خبرنگاران، علی صانعی سرمربی تیم ملی زیر 20 سال فوتسال دیروز(چهارشنبه) به دنبال لغو اردوی ازبکستان، تمرین تیم را تعطیل و تهدید به استعفا کرده بود. اما با گذشت تنها بیست و چهار ساعت از این اتفاق و در حالی که صانعی صحبت های تندی علیه فدراسیون فوتبال و کمیته فنی مطرح کرده بود، از استعفای خود منصرف شد و فهرست جدید تیم ملی را برای استارت دوباره تمرینات خاطرنشان کرد.

بر این اساس، امید ابراهیمی، سعید رستمی، امید خانی از خوزستان.سهند رضا پور، حمیدرضا کریمی و محمد طاهری از قزوین، مهدی کریمی، بهنام فکور و محمد جامع از مرکزی، محمد حیدری و علی خدادادی از البرز، ابوالفضل شهبازی از تهران، متین محمدی از کردستان، حمید قهرمانی از فارس، حمزه کدخدایی از کرمان، توحید لطفی از آذربایجان شرقی، سید حسین رضوی از قم باید ساعت 20 شنبه نهم اردیبهشت خود را به کادر فنی در مرکز ملی فوتبال ایران معرفی کنند.

اردوی تیم ملی زیر 20 سال ایران تا 14 اردیبهشت ادامه دارد و کاروان تیم ملی بیست و دوم ماه جاری تهران را به مقصد بانکوک تایلند ترک خواد کرد تا در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 433

به "استارت دوباره امیدهای فوتسال ایران، سرانجام قهر یک روزه صانعی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت دوباره امیدهای فوتسال ایران، سرانجام قهر یک روزه صانعی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید