77 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند

به گزارش تور استانبول، مدیر کل کمیته امداد استان تهران از خانه دار شدن 77 مددجوی تحت حمایت در 9 ماه گذشته اطلاع داد.

77 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن یعنی چه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش ، سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران از خانه دار شدن 77 مددجوی تحت حمایت در 9 ماه گذشته اطلاع داد و گفت: این تعداد شامل 69 مددجوی ساکن در شهر ها و 8 مددجوی روستایی هستند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تامین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است، اضافه نمود: اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مسائل آنان حل خواهد شد.

وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان، بیان نمود: در 9 ماه نخست سال جاری چهارمیلیارد و 459 میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: از این مبلغ یک میلیارد و 110 میلیون تومان برای خرید یا احداث مسکن ودو میلیارد و 948 میلیون تومان برای تعمیرات و بهسازی اختصاص یافته است.

پرپنچی توضیح داد: اداره کمیته امداد شهریار با 8 خرید بیش ترین خرید را در شهرستان ها و اداره کمیته امداد منطقه 15 با پنج واحد بیشترین خرید در تهران را به خود اختصاص دادند.

وی توضیح داد: علاوه بر واگذاری این واحد ها برای 1275 واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی اجرا شده است که شهرستان های بهارستان و شهریار با 105 و اسلامشهر با 95 بیشترین تعمیرات را به خود اختصاص دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 642

به "77 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "77 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید