نقش آفرینی مردان نقره ای در ترویج فرهنگسازی ایمنی به موتورسواران منطقه 3

به گزارش تور استانبول، مردان نقره ای به منظور ترویج فرهنگسازی ایمنی و ترافیک به موتورسواران منطقه 3 با حضور در مانور موتورسوار خوب، نقش آفرینی کردند.

نقش آفرینی مردان نقره ای در ترویج فرهنگسازی ایمنی به موتورسواران منطقه 3

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی در اینباره گفت: مردان نقره ای با در دست داشتن پلاکاردها و پوسترهایی حاوی مضامین آموزشی از جمله: برای سلامتی خودتان کلاه ایمنی بگذارید، در پیاده رو تردد نکنید، حق تقدم در معابر را رعایت کنید، داخل تونل ها نشوید، مفاهیم ایمنی و ترافیک را به موتورسوران اطلاع رسانی کردند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 اضافه کرد: حساس سازی و مطلع سازی عمومی شهروندان جهت رعایت مسائل ایمنی و قوانین هدایت و رانندگی، ترغیب به استفاده از کلاه ایمنی، تغییر رفتار موتورسواران به وسیله هوشیارسازی و مطلعسازی خانواده آنها و رعایت قوانین و مقررات ترافیکی با محور طرحموتورسوار خوب تا خاتمه اردیبهشت 1400 از هدف های این پویش است.

او اضافه کرد: اجرای نمایش گروه مردان نقره ای، اهدای گل، پیکسل و برچسب به موتورسواران خوب از جمله برنامه های مانور موتورسوار خوب است.

کمالی نسب بیان نمود: در صورت رعایت نکردن قوانین هدایت و رانندگی توسط موتورسواران، توسط پلیس متوقف شده و با پوشاندن جلیقه پلیس راهور و در دست دریافت تابلوهای هدایت و رانندگی، مجبور بودند به مابقی موتورسواران قوانین را تذکر دهند.

این مانور توسط اداره آموزش های شهروندی شهرداری منطقه 3، پلیس راهور و نیروی انتظامی در دومین روز از هفته هوای پاک در بلوار میرداماد برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1430

به "نقش آفرینی مردان نقره ای در ترویج فرهنگسازی ایمنی به موتورسواران منطقه 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش آفرینی مردان نقره ای در ترویج فرهنگسازی ایمنی به موتورسواران منطقه 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید