مرگ 6 بازیکن تیم نوجوانان فلامنگو در آتش سوزی مرکز تمرینی

به گزارش تور استانبول، مقامات محلی از جان باختن 6 عضو تیم نوجوانان باشگاه فلامنگوی برزیل در حادثه آتش سوزی صبح امروز مرکز تمرینی این باشگاه خبر دادند.

مرگ 6 بازیکن تیم نوجوانان فلامنگو در آتش سوزی مرکز تمرینی

به گزارش تور استانبول، طبق اعلام شبکه تی وی گلوبوی برزیل، 6 نفر از جان باختگان آتش سوزی مهیب امروز (آدینه) مرکز تمرینی باشگاه فلامنگو در شرق شهر ریودوژانیروی برزیل، اعضای تیم نوجوانان این باشگاه بوده اند.

حادثه آتش سوزی مرکز تمرینی فلامنگو صبح امروز به وقوع پیوست که در آن 10 نفر جان خود را از دست دادند و حداقل 3 نفر دیگر دچار جراحاتی جدی شدند. در زمان وقوع حادثه اعلام شد که اکثر قربانیان بین 14 تا 18 سال سن داشته اند اما هویت آنها تعیین نبود.

اکنون اعلام شده است که 6 نفر از قربانیان اعضای تیم نوجوانان باشگاه و 4 نفر دیگر کارکنان مرکز تمرینی بوده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ریودوژانیرو در این خصوص گفت: قربانیان احتمالاً در زمان وقوع حادثه خواب بوده اند و به همین دلیل نتوانستند به موقع از محل خارج شوند. این احتمال وجود دارد که قربانیان و جان باختگان حادثه بیشتر گردد؛ چرا که ممکن است افرادی در زیر آوار حبس شده باشند که هنوز شناسایی نشده اند.

در همین حال اعلام شده که حال یکی از 3 مجروم حادثه وخیم است و با وجود مهار آتش توسط آتش نشانان خسارات سنگینی به مرکز تمرینی باشگاه فلامنگو وارد آمده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 140

به "مرگ 6 بازیکن تیم نوجوانان فلامنگو در آتش سوزی مرکز تمرینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ 6 بازیکن تیم نوجوانان فلامنگو در آتش سوزی مرکز تمرینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید