قالیباف: موضوع اعتبارنامه تاجگردون در جلسه غیرعلنی آنالیز شد

به گزارش تور استانبول، رییس مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه غیرعلنی اعتبارنامه تاجگردون منتخب گچساران مورد آنالیز نهاده شد.

قالیباف: موضوع اعتبارنامه تاجگردون در جلسه غیرعلنی آنالیز شد

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی امروز چهارشنبه در شرح جلسه غیرعلنی اظهار کرد: جلسه مجلس شورای اسلامی امروز از ساعت 8:10 شروع شد بحث ما درباره اعتبارنامه آقای تاجگردون بود.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان معترض به اعتبارنامه مباحث خود را در 15 دقیقه بیان کردند و آقای تاجگردون هم در فرصت 30 دقیقه خود بیانات شان را عنوان کردند تا نمایندگان در جریان باشند. اکنون مجلس شورای اسلامی وارد آنالیز گزارش کمیسیون تحقیق در این باره می گردد.

به گزارش خبرنگاران، قانون آیین نامه داخلی مجلس در این باره می گوید:

ماده 32- چنانچه کمیسیون تحقیق، اعتبارنامه رد شده از سوی شعبه را رسیدگی کند و نظر به تأیید اعتبارنامه داشته باشد، گزارش آن برای تصمیم گیری مجلس در دستور کار قرار می گیرد و در صورتی که نظر کمیسیون مبنی بر رد اعتبارنامه باشد گزارش آن حداکثر به مدت پانزده دقیقه در مجلس مطرح و ادله رد اعتبارنامه ارائه می گردد. نماینده ای که اعتبارنامه اش توسط کمیسیون رد شده است حداکثر به مدت سی دقیقه فرصت دارد تا از خود دفاع کند، ضمن اینکه می تواند بخشی از وقت خود را حداکثر به دو نفر از نمایندگان واگذار کند، سپس گزارش کمیسیون تحقیق به رأی گذاشته می گردد، چنانچه رد اعتبارنامه به تصویب مجلس نرسد، رئیس جلسه تصویب آن را اعلام می نماید.

کمیسیون تحقیق پیش از این اعتبارنامه تاجگردون را تایید نموده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1105

به "قالیباف: موضوع اعتبارنامه تاجگردون در جلسه غیرعلنی آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: موضوع اعتبارنامه تاجگردون در جلسه غیرعلنی آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید