عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال: اگر کفاشیان بازنشسته است، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هم بازنشسته هستند، اصلاً پرهیزگار را نمی شناسم!

به گزارش تور استانبول، کریم منصوری، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال تأکید کرد به هیچ عنوان سرپرست جدید کمیته فوتسال را نمی شناسد.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال: اگر کفاشیان بازنشسته است، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هم بازنشسته هستند، اصلاً پرهیزگار را نمی شناسم!

کریم منصوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی تور استانبول درباره کناره گیری علی کفاشیان از سرپرستی کمیته فوتسال و انتخاب داود پرهیزگار به عنوان سرپرست جدید این کمیته گفت: رفتن علی کفاشیان از فوتسال به بحث بازنشستگی او بازمی گردد و ما می دانستیم استعفا خواهد نمود، اما آمدن پرهیزگار به جای او را نمی دانستیم. من اصلاً ایشان را نمی شناسم و وقتی هم شناختی ندارم نمی توانم در مورد او قضاوتی کنم. در هر صورت ما امیدواریم همیشه فوتسال به دست فوتسالی ها اداره گردد.

وی اضافه نمود: من پرهیزگار را نمی شناسم، اصلاً تا الان او را هم ندیده ام، شاید هم اگر ببینم بشناسمش، اما الان آشنایی خاصی با او ندارم. در هر صورت در چند روز آینده به فدراسیون خواهیم رفت و جلسه ای خواهیم داشت تا ببینیم در نهایت چه می گردد.

آیا هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال در جریان انتخاب داود پرهیزگار بوده است؟، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال در واکنش به این پرسش گفت: در فدراسیون فوتبال سه هیئت رئیسه وجود دارد، هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال، هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال. متأسفانه هیئت رئیسه فدراسیون در مورد این انتخابات تصمیم می گیرد. اگر کفاشیان بازنشسته است، اعضای خود این هیئت رئیسه هم بازنشسته هستند. الان هم می گویند این هیئت رئیسه تصمیم گرفته است. فوتسال همیشه زیر چرخ های فوتبال بوده است. ما باید کاری کنیم که در این گونه تصمیم ها فوتسالی ها بیشتر دخالت داشته باشند و این اندازه فوتبالی ها برای ما تصمیم نگیرند.

منصوری در مورد اینکه گفته می گردد اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال قصد دارند در اعتراض به انتخاب داود پرهیزگار به صورت دسته جمعی استعفا دهند، گفت: ما چنین بحثی نداریم. بعضی از اعضا این حرف را زده اند، اما هیچ کدام از افراد هیئت رئیسه با هم مسئله ای نداریم. ما قرار است جلسه ای با کفاشیان و پرهیزگار داشته باشیم و بعد از آن جلسه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت. ما پرهیزگار را نمی شناسیم و امیدواریم بتواند فوتسال را اداره کند. حتماً پرهیزگار کسی است که عضو فدراسیون بوده و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و تاج چیزهایی در او دیده اند که به این سمت منصوبش نموده اند، اما من هم امیدوارم این انتخابات با مطالعه باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 108

به "عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال: اگر کفاشیان بازنشسته است، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هم بازنشسته هستند، اصلاً پرهیزگار را نمی شناسم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال: اگر کفاشیان بازنشسته است، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هم بازنشسته هستند، اصلاً پرهیزگار را نمی شناسم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید