صحبت های اون در کنگره، طراحی سیاستهای استراتژیک

به گزارش تور استانبول، به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در جریان مراسم شروع به کار اولین کنگره حزب حاکم این کشور در پنج سال گذشته، تایید کرد که برنامه های او برای توسعه مالی این کشور شکست خورده است.

صحبت های اون در کنگره، طراحی سیاستهای استراتژیک

جهت دریافت مشاوره خدمات کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی در سخنرانی افتتاحیه، با اشاره به برنامه پنج ساله توسعه مالی که در سال 2016 میلادی در جریان آخرین نشست این کنگره تصویب شده بود، بیان کرد: تقریبا در همه بخش ها با اهداف معین شده فاصله زیادی وجود دارد. ما باید موفقیت ها و پیروزی هایی که به قیمت عرق ریختن و خون دادن به دست آورده ایم، حفظ نموده و گسترش دهیم و از تکرار درس های دردناک جلوگیری کنیم.

این کنگره از دیروز سه شنبه 5 ژانویه 2021 شروع به کار نموده و انتظار می رود برای چند روز طول بکشد.

بنا بر اعلام خبرگزاری رسمی کره شمالی، اون مسائل کنونی دولتش را بدترین و بی سابقه ترین مسائل توصیف نموده و خواهان طراحی یک برنامه پنج ساله جدید، همچنین آنالیز شرایط کنونی صنایع فلزی، شیمیایی، الکتریکی و سایر صنایع کلیدی کره شمالی شده و وظایف جدیدی را نیز برای نهادها در راستای توسعه کشور معین نموده است.

بنابر اعلام این خبرگزاری، هدف از برگزاری این کنگره ترسیم خط مشی جدیدی برای مبارزه و طراحی سیاست های استراتژیک و تاکتیکی نوین برای این کشور بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1358

به "صحبت های اون در کنگره، طراحی سیاستهای استراتژیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های اون در کنگره، طراحی سیاستهای استراتژیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید