شانس پیروزی کدام کاندیدا در انتخابات 1400 بیشتر است؟

به گزارش تور استانبول، یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فردی که نگاه ملی دارد و صاحب ایده و فکر جدید باشد، در انتخابات1400 زمینه رای بیشتری نسبت به چهره های شناخته شده اصولگرا یا اصلاح طلب دارد.

شانس پیروزی کدام کاندیدا در انتخابات 1400 بیشتر است؟

به گزارش ایسنا، محسن رهامی، با اشاره به اینکه مردم منتظر راهکار های عملی و اجرایی برای حل مسائل کشور از سوی نامزد های انتخابات 1400هستند، اظهار کرد: در حال حاضر عمده مردم درگیر مسائل اقتصادی بوده و شدیداً در مضیقه هستند.

وی ادامه داد: شعار رونق اقتصادی در چهل سال گذشته آنطور که باید محقق نشد. مهاجرت به شهر های بزرگ و ایجاد حاشیه نشینی نشانه ای است از اینکه امکانات و اشتغال به اندازه کافی در شهر های کوچک ایجاد نشده است. به همین دلیل مردم دنبال کسانی هستند که هم تجربه مدیریتی پیروز و کافی دارند و هم برنامه عملیاتی برای حل مسائل داشته باشند.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه کسی در انتخابات1400 پیروز می شود که توانایی بهبود روابط خارجی را داشته باشد، شرح داد: کشور هایی مثل کره جنوبی، ویتنام و ژاپن بدون تصحیح روابط بین المللی خود نمی توانستند پیروز شوند. رییس جمهور بعدی باید نگاه جهانی داشته و دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان خارج از کشور باشد. رییس جمهور نباید فقط نگاه به داخل داشته باشد.

رهامی با بیان اینکه رییس جمهور بعدی نباید نگاه ایدئولوژیک به مسایل داخلی و خارجی داشته باشد، گفت: برای مدیریت کشور نباید نگاه جناحی وجود داشته باشد. از همه ظرفیت و توان انسانی کشور از جمله زنان و اهل سنت استفاده شود. نداشتن نگاه ایدئولوژیک به این معنا نیست که اصول انقلاب را قبول نداشته باشد بلکه بدین معنا است که برای حل مسائل کشور و بهبود کیفیت زندگی مردم از همه توان انسانی کشور استفاده کند. چنین فردی باید دنبال توسعه عدالت اجتماعی و توزیع مناسب امکانات کشور باشد و همان نگاهی که به تهران دارد را به کردستان و سیستان هم داشته باشد تا مشکل بی عدالتی در توزیع امکانات کشور حل شود.

این فعال سیاسی گفت: اگر فردی با چنین مشخصاتی به میدان انتخابات بیاید یعنی نگاه ملی داشته باشد و صاحب ایده و فکر جدید باشند، زمینه رای بیشتری نسبت به چهره های شناخته شده اصولگرا یا اصلاح طلب دارد به هر حال شرایط موجود کشور حاصل مدیریت اصولگرا یان و اصلاح طلبان است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1161

به "شانس پیروزی کدام کاندیدا در انتخابات 1400 بیشتر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس پیروزی کدام کاندیدا در انتخابات 1400 بیشتر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید