زیوبا: سردار آزمون بهترین زوج من نیست!

به گزارش تور استانبول، زیوبا در بخشی از گفت وگوی بلندش با خبرگزاری چمپیونات روسیه که دیروز منتشر شد، درباره جدایی احتمالی سردار آزمون، هم پستی اش در زنیت گفت: جدایی سردار آزمون می تواند باعث نگرانی من گردد. ما کنار هم بازی کردیم، مکمل هم بودیم و به یکدیگر در بازی یاری رساندیم. به همین دلیل جدایی سردار آزمون برای من و باشگاه زنیت ناراحت کننده است، البته از سوی دیگری اگر سردار آزمون تمایل و پیشنهاد مناسبی داشته باشد، چرا نباید آن را امتحان کند؟ او در سن خوبی به سر می برد و می تواند تصمیم درستی بگیرد. اگر این جدایی می تواند برای او رضایت بخش باشد خوب است، چون مربوط به زندگی و حرفه اش خواهد بود. به هر حال من حامی سردار آزمون هستم و برایش بهترین ها را آرزو می کنم.

زیوبا: سردار آزمون بهترین زوج من نیست!

مهاجم تیم زنیت سن پترزبورگ در واکنش به این پرسش که آیا حضور همزمان او، سردار آزمون و الکساندر کوکورین، به عنوان سه مهاجم برتر فوتبال روسیه در زنیت می تواند شکل واقعیت به خود بگیرد و نیمکت نشینی یکی از آن ها عجیب نیست، گفت: زمانی که سردار آزمون به زنیت پیوست همه این حرف را زدند که چطور می توانیم کنار هم بازی کنیم. ما این موضوع را به خوبی نشان دادیم و یکدیگر را در زمین بازی درک کردیم. انسجام بازیکنان قدرتمند با هوش بالای فوتبالی موضوع بزرگی نیست. هر چند سرگئی سماک (سرمربی زنیت) هم به خوبی می دانست چگونه به فهم مشترکی با بازیکنان برسد. پیدا کردن توانمندی های بازیکنان بزرگترین مهارت اوست. او می تواند همه را با یک ایده متحد کند. در این شرایط قرار دریافت من، سردار آزمون و کوکورین در زمین مسئله ای ایجاد نمی کند.

آرتم درباره این که آیا سردار آزمون بهترین زوجش در خط حمله است یا خیر، گفت: نه! هیچکسی نمی تواند برای من جایگزین هالک برزیلی گردد. (با خنده). هالک، کالاچف، ژانو، دانی و آزمون مهاجمان خوبی هستند، اما برای من هالک شماره یک است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1137

به "زیوبا: سردار آزمون بهترین زوج من نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیوبا: سردار آزمون بهترین زوج من نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید