دو انتصاب جدید در مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش تور استانبول، رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی مدیران کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان مرکزی و واحدهای برون مرزی و مستقل را منصوب کرد.

دو انتصاب جدید در مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، عنایت الله ملکی تبار رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی در احکام جداگانه ای علیرضا حیدری را به سمت مدیر کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان مرکزی و عبدالرحیم طاهری را به سمت مدیر کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات واحدهای برون مرزی و واحدهای مستقل دانشگاه منصوب کرد.

ملکی تبار ضمن تشریح اهداف ایجاد اداره کل نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان مرکزی نکاتی را درخصوص واحدهای برون مرزی و واحدهای مستقل ارائه کرد.

وی با اشاره به مقوله نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی به اهمیت صندلی نظارتی و تبیین شرایط خاص آن در برهه حساس کنونی پرداخت و بر سعه صدر در استماع شکایات و نقدها آحاد جامعه دانشگاهی تأکید کرد.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اجرای دقیق بخشنامه ها و رعایت دستورالعمل های صادره، اظهار کرد: رعایت انصاف و پرهیز از ورود به دسته بندی های سیاسی باید سرلوحه کارمان باشد.

4084/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1085

به "دو انتصاب جدید در مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو انتصاب جدید در مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید