خبرنگاران اعطای زمین به 2 قهرمان ورزشی خراسان شمالی

به گزارش تور استانبول، بجنورد - خبرنگاران - دستور استاندار خراسان شمالی، زمینه اعطای زمین به 2 تن از قهرمانان ورزشی این استان را که پیروز به کسب نشان بین المللی در رشته های کوراش و جودو شده بودند، هموار کرد.

خبرنگاران اعطای زمین به 2 قهرمان ورزشی خراسان شمالی

نایب رییس فدراسیون جودو روز پنجشنبه با تایید این مطلب گفت: الیاس علی اکبری، دارنده نشان طلای کوراش دنیا و محمد محمدی بریمانلو، دارنده نشان برنز بازی های آسیایی، از استاندار درخواست دریافت زمین مسکونی نموده بودند که با پیگیری استاندار و پس از تایید نشان آوری آنان در وزارت ورزش و جوانان، اداره کل راه و شهرسازی استان موظف شد این زمین را هفته آینده تحویل این قهرمانان ورزشی کند.

منصور عبدی این اقدام را تشویقی انگیزه بخش برای دیگر ورزشکاران برای فعالیت در حوزه ورزش قهرمانی دانست و اضافه نمود: قهرمانان ورزشی باعث افتخارآفرینی برای استان و کشور شده و کسب مقام توسط ورزشکاران موجب خوشحالی همه مردم می گردد.

مدیرکل حراست استانداری خراسان شمالی با اشاره به کوشش استاندار برای ایجاد نشاط در بین مردم و جامعه ورزشی، گفت: در حال حاضر و در فضایی که آسیبهای اجتماعی گسترش یافته، توجه و تشویق ورزشکاران، می تواند امید و انگیزه خوبی در بین جوانان ایجاد و آنان را به افتخارآفرینی بیشتر در این بخش ترغیب کند.

خراسان شمالی مهد جودو و کوراش است و هر ساله قهرمانان بسیاری از این استان به مسابقات کشوری و دنیای اعزام می شوند.

خراسان شمالی 29 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در قالب 49 هیات ورزشی فعال هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 960

به "خبرنگاران اعطای زمین به 2 قهرمان ورزشی خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعطای زمین به 2 قهرمان ورزشی خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید