خانواده جان باختگان هواپیمای اوکراینی برای شکایت کجا مراجعه کنند؟

به گزارش تور استانبول، سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین شرایط پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی و نیز مرجعی که خانواده های قربانیان این حادثه باید برای شکایت به آنجا مراجعه کنند، توضیح داد.

خانواده جان باختگان هواپیمای اوکراینی برای شکایت کجا مراجعه کنند؟

به گزارش تور استانبول به نقل از فارس، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه امروز سه شنبه 15 بهمن ماه در نوزدهمین نشست خبری خود در مورد پرونده حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: این پرونده ابعاد بین المللی و فنی و بعد قضایی دارد.

وی اضافه کرد: برای رسیدگی بهتر در بعد قضایی، نتیجه گیری و حصول نتیجه ناشی از بررسی در سایر ابعاد موثر است. البته اکنون هم پرونده تشکیل و اقدامات متعددی اجرا شده است و از 9 گروه کارشناسی برای بررسی زوایای مختلف آن استفاده کرده ایم.

اسماعیلی گفت: رسیدگی به ابعاد دیگر این پرونده متولیان خاص خود را دارد و نتیجه بررسی های آنها به درد بخش قضایی می خورد که تا الان، علاوه بر تیم های کارشناسی، از اشخاص متعددی به عنوان مطلع و متهم تحقیقات انجام شده و قرارهای تامین برای برخی متهمان صادر و برخی به بازداشت منجر شده است.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد: هر کدام از خانواده ها، اگر شکایت و ادعایی در مورد اصل حادثه و از دست دادن عزیزشان و اموال مسافران دارند، می توانند به سازمان قضایی نیروهای مسلح مراجعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 749

به "خانواده جان باختگان هواپیمای اوکراینی برای شکایت کجا مراجعه کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده جان باختگان هواپیمای اوکراینی برای شکایت کجا مراجعه کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید