امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 باشیم

به گزارش تور استانبول، سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: با توجه به بازگشایی سینما ها و همچنین برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 و بازگشت رونق به سینما های کشور باشیم.

امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 باشیم

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مرتضی شایسته، پیرامون فرایند بازگشایی سینما ها گفت: خوشبختانه پس از نزدیک به یکسال تعطیلی سالن های سینما شاهد بازگشایی آن ها هستیم، شهر تهران در ناحیه شهر های زرد قرار گرفته و با توجه به محدودیت ها سینما ها می توانند تا ساعت 9 شب مشغول به فعالیت باشند.

وی به همین دلیل ادامه داد: تمام تمرکز ما بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است و همانطور که پیشتر هم در این مورد بحث شده خوشبختانه سالن های سینما از جمله مراکزی هستند که نکات بهداشتی و پروتکل های مربوط به بیماری کرونا در آن ها با سخت گیری کامل رعایت می گردد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره استقبال سینماداران نسبت به بازگشایی سینما ها اظهار کرد: از ابتدای هفته گذشته و با ثبت یک فیلم تازه سینما ها شروع به کار کردند و خود این اتفاق در نوع خود یک قدم رو به جلو محسوب می گردد، منتها هنوز در قبال اینکه چه تعداد سینما طی این هفته فعال شده اند آمار به زودی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به تعطیلی یکشنبه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه (س) جلسه شورای صنفی نمایش از یکشنبه به دوشنبه یعنی امروز انتقال پیدا کرد، به امید خدا عصر امروز آمار کامل فروش و بازگشایی سالن ها توسط شورای صنفی نمایش اعلام خواهد شد.

شایسته درباره آینده سینما در سال 99 گفت: با توجه به بازگشایی سینما ها و همچنین برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 و بازگشت رونق به سینما های کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1463

به "امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم که بتوانیم در ابتدای سال آینده شاهد برگزاری اکران نوروزی در سال 1400 باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید