اعلام آمادگی 6 نفر برای عضویت در هیئت اجرایی کمیته پاراالمپیک

به گزارش خبرنگاران، هادی رضایی که سال گذشته در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پاراالمپیک به عنوان یکی از اعضای هیئت اجرایی انتخاب شد، بعد از گذشت چند ماه از برگزاری این مجمع، مسئولیت جدید کمیته ملی المپیک را نیز برعهده گرفت.

اعلام آمادگی 6 نفر برای عضویت در هیئت اجرایی کمیته پاراالمپیک

بر همین اساس رضایی از عضویت در هیئت اجرایی استعفا کرد تا منع قانونی برای مسئولیت جدیدش نداشته باشد. به این منظور قرار است در جریان مجمع عمومی کمیته ملی پاراالمپیک جایگزین وی در هیئت اجرایی انتخاب گردد.

به همین دلیل مهلتی برای ثبت نام از کاندیداهای عضویت در هیئت اجرایی کمیته ملی پاراالمپیک در نظر گرفته شد که طی آن جهانگیر فدایی، بهروز برجسته، سید محمد کاظم واعظ موسوی، امیر ماندگار فرد، الهه شیعه و فریبا محمدی برای این عضویت اعلام آمادگی کردند.

در جریان هفدهمین مجمع کمیته ملی پارالمپیک با انجام رأی گیری عضو جدید هیئت اجرایی از میان این کاندیداها انتخاب می گردد. این مجمع اول مهرماه برگزار خواهد شد. همچنین مسعود اشرفی که در مجمع سال گذشته به عنوان بازرس انتخاب شده بود نیز از این مسئولیت کناره گیری نموده است و به این دلیل انتخابات لازم برای مشخص بازرس جدید نیز در مجمع مهرماه انجام خواهد شد. محمد پولادگر، جهانگیر فدایی و امیر ماندگار فرد افرادی هستند که کاندیدای این پست شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 320

به "اعلام آمادگی 6 نفر برای عضویت در هیئت اجرایی کمیته پاراالمپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی 6 نفر برای عضویت در هیئت اجرایی کمیته پاراالمپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید