اختلال در سامانه ثبت وام کرونا ، امکان درخواست وام یک میلیون تومانی نیست

به گزارش تور استانبول، به گزارش تجارت نیوز، سامانه http://refahi.ir/ که برای ثبت درخواست متقاضیان وام یک میلیون تومانی کرونا معرفی شده، با اختلال روبرو است و امکان ثبت درخواست وجود ندارد.

اختلال در سامانه ثبت وام کرونا ، امکان درخواست وام یک میلیون تومانی نیست

برای اطمینان حاصل شدن از اختلال در سامانه، لینک این سامانه که در سایت سازمان هدفمندسازی یارانه ها واقع شده است نیز امتحان شد اما علاوه بر این که سامانه سازمان هدفمندی عمل نمی کند، سامانه رفاهی نیز با اختلال روبرو است.

براساس اظهارات محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، سرپرست خانوار تمام 23 میلیون خانواری که یارانه نقدی می گیرند می تواند از شارژ یک میلیون تومانی کارت یارانه استفاده نمایند. بر این اساس متقاضیان می توانند بدون آنکه مراجعه ای به بانک داشته باشند به وسیله وب سایت درخواست خود را ارائه نمایند.

به گفته رئیس سازمان برنامه بودجه، یک میلیون تومان تسهیلات با نرخ 12 درصد برای خرید اقلام و تجهیزات مورد احتیاج در اختیار سرپرستان خانوار قرار خواهد گرفت(تسنیم)

رئیس جمهور نیز در روز 18 فروردین با اشاره به مصوبه درباره اعتباری که به خانوارها تعلق می گیرد، گفت: حدود 23 میلیون خانوار یارانه ماهانه دریافت می نمایند، یک اعتبار یک میلیون تومانی دریافت می نمایند که به تدریج و البته از ماه های بعد از یارانه ماهانه آنها در طول 24 ماه کسر می گردد.

اختلال در سامانه رفاهی برای ثبت درخواست وام یک میلیون تومانی کرونا در روز 20 فروردین ماه.عملکرد کند سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه ها در روز 20 فروردین ماه سال 99منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 937

به "اختلال در سامانه ثبت وام کرونا ، امکان درخواست وام یک میلیون تومانی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال در سامانه ثبت وام کرونا ، امکان درخواست وام یک میلیون تومانی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید