آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم

به گزارش تور استانبول، فرمانده کل ارتش گفت:برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده ایم و مقابله می کنیم.

آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش امروز در رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال غرب کشور گفت: بعد از تغییر ساختار نیروی زمینی ارتش، یگان های این نیرو به واکنش سریع و متحرک هجومی تغییر ماهیت داده اند. لازم بود ارزیابی از این یگان ها به عمل آید تا میزان آمادگی، تحرک و سرعت یگان ها سنجیده شود.

وی با اشاره به ماموریت غیر مترقبه یگان های منطقه شمال غرب، اضافه کرد: نیمه شب گذشته این ماموریت به یگان ها ابلاغ شد و آن ها بلافاصله وارد منطقه رزمایش شدند و برنامه های خوبی در حال اجرا است.

فرمانده کل ارتش درباره پیام این رزمایش، گفت: این رزمایش برای ملت بزرگ ایران پیام خوبی است که سربازان و فرزندان آنها برای اجرای ماموریت های خود برای مقابله با هرگونه تحرک احتمالی دشمن، کاملا آماده هستند.

امیر موسوی تاکید کرد: یگان های ارتش در اوج آمادگی قرار دارند و هرنوع ماموریتی که به آنها ابلاغ شود، در سریع ترین زمان ممکن آن را انجام خواهند داد.

وی اضافه کرد: پیام رزمایش برای دشمنان این است که اگر دارای محاسبات غلطی شوند، بدانند که فرزندان این آب و خاک آماده هستند در هر مکان و زمانی لازم باشد با قدرت هرچه تمام تر ایستادگی کنند.

فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه با اشراف اطلاعاتی کار می کنیم، گفت: برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده ایم و مقابله می کنیم.

امیر موسوی، آمادگی یگان های ارتش را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ما برای دفاع از آرمان های نظام، انقلاب، کشور و دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی آمادگی کامل داریم.

وی درباره ارزیابی این رزمایش غیر مترقبه گفت: یگان ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته اند و نمره قبولی را کسب کرده اند. امیدواریم به آنچه ستاد کل نیروهای مسلح برای این رزمایش ترسیم کرده، دست پیدا کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 449

به "آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید