آخرین فرصت دانشجوها برای گذراندن دروس عملی در دانشگاه محل سکونت، شروع آنالیز درخواست ها از 19 مرداد

به گزارش تور استانبول، فرصت دانشجویان کاردانی و کارشناسی برای ارائه درخواست گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی در دانشگاه محل سکونت شان امروز به سرانجام می رسد.

آخرین فرصت دانشجوها برای گذراندن دروس عملی در دانشگاه محل سکونت، شروع آنالیز درخواست ها از 19 مرداد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، فرصت دانشجویان کاردانی و کارشناسی برای ارائه درخواست گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی در دانشگاه محل سکونت شان امروز به سرانجام می رسد.

بنابر ابلاغ وزارت علوم، همه دانشجویان کاردانی و کارشناسی می توانند در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 به صورت میهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیک ترین دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.

این امکان صرفا برای نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 و برای دروس عملی و آزمایشگاهی است.

متقاضیان باید دانشگاه هایی را انتخاب نمایند که در محل سکونت خانواده متقاضیان یا نزدیکترین دانشگاه به محل سکونت باشد.

شروع آنالیز درخواست ها از 19 مرداد

دانشجویان متقاضی از 6 مرداد تا 18 مرداد ماه با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به نشانی اینترنتی سامانه سجاد https://portal.saorg.ir درخواست خود را ثبت می نمایند.

پس از سرانجام مهلت ثبت نام، دانشگاه های مبدأ از 19 مرداد تا 27 مرداد ماه درخواست ها را آنالیز می نمایند و از 28 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه هم دانشگاه های مقصد درخواست ها را آنالیز می نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: istanbulnet65.ir شناسه مطلب: 1143

به "آخرین فرصت دانشجوها برای گذراندن دروس عملی در دانشگاه محل سکونت، شروع آنالیز درخواست ها از 19 مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین فرصت دانشجوها برای گذراندن دروس عملی در دانشگاه محل سکونت، شروع آنالیز درخواست ها از 19 مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید